Katalog

Jsme výrobci a dodavatelé LED osvětlovacích systémů a nouzových osvětlovacích systémů.

Exkluzivně zastupujeme v ČR polskou firmu HYBRYD, výrobce nouzových svítidel a CBS (centrálních bateriových systémů) a finského výrobce svítidel pro obchodní prostory společnost LIVAL.

Spolupracujeme s renomovanými výrobci svítidel a osvětlovací techniky jako OSRAM, SITECO, LIGHTNET, SOKA DISDEROT, ZUMTOBEL, LUCIS, HALLA, SLV, BEGHELLI a další.

Katalog LIGHTNET Novinky 2018

Nové neuvěřitelné tvary svítidel jako elipsa, profily vytvarované v horizontálním i vertikálním směru, 100% ekologická LED svítidla vyplněná živým mechem a další novinky renomovaného německého výrobce LIGHTNET.  

Lightnet News 2018

  (PDF formát 48 MB)

V našem katalogu naleznete LED svítidla finského výrobce LIVAL, kterého exkluzivně zastupujeme v ČR jako LEAN BIG, LEAN CYLINDER, PRIORITY, RIVAL, GLIDER, ALERT, BANDIT, ECO CLEAN, GALLERIA, ASPECT, HUB, L´EMINENCE, RESPECT, SCOPE, NANO, REFORM, CASA, FIRST CIRCLE – SINGLE, DUO A TRIO, HONY, SMART CITY, SECUR v různých variantách - AC a DC, stmívatelné (dimmable) DALI, 1-10V, s různými reflektory, v různých barevných provedeních.

Naleznete zde také příslušenství k LED reflektorům jako jsou např. potravinové filtry (FILTER FISH, MEAT, FRUIT, VEGETABLE, BAKERY) a tříokruhové lištové systémy Nordic Aluminium (global track) XTS4x00 3.0 standard či XTSC6x00 3.0 DALI včetně spojů a dalších komponentů XTS, XTSC, SKB atd.

K dispozici máme také řešení omezení oslnění vyhovující požadavkům na UGR.

Vaši prodejnu dokážeme vybavit osvětlením okamžitě.

 katalog maybe obalka 200

Více v našem katalogu (PDF formát, 21 MB)

Lightnet Look book 2016 - vybrané fotografie realizací mohou být inspirací pro Vaše projekty. Naleznete zde základní přehled svítidel včetně detailnějších fotografií.

Klasická svítidla jako MATRIC, BASIC, CALEO, CUBIC doplňují svítidla nová jako WAX, AMORPHICON, AIR TIME, PLANK nebo BEAM ME UP.

Rádi bychom vyzdvihli ohýbané hliníkové profily různých tvarů jako kruhová svítidla velkých průměrů a to až do 8m RINGO STAR, trojúhelníková svítidla THREE PEAKS nebo spirály a jiné atypické tvary řady LIQUID LINE.

Za shlédnutí stojí také škála vysoce výkonných stojacích lamp do míst, kde nejde použít svítidla stropní jako např. GRAND LUCILLE, CALEO,  nebo CUBIC.

V nabídce máme také hliníková svítidla s mikroprismatem nebo opálovým difuserem v krytí IP54.

Kompletní katalog LIGHTNET ke stažení zde

 Lookbook 2016

(PDF formát, 15 MB)

Lightnet Akustická svítidla nejen do open space-kanceláří absorbují hluk.
Provedení závěsné nebo přisazené, absorbery jsou součást produktů.

Akustická řešení pro Váš interiér.

 akustic

(PDF formát, 2 MB)

Lightnet povrchové úpravy - nové strukturované povrchy jako beton (raw concrete) nebo rez (rust) jsou k nerozeznání od originálu nejen vizuálně ale i na dotek.

Nutno vidět!

 Surface designs

(PDF formát, 2 MB)