Kariéra

SVĚTELNÝ TECHNIK - PROJEKTANT / KA
Pro naši pražskou a opavskou kancelář hledáme projektanty/ky na zpracovávání světelně technických studií a výpočtů.
Vhodné i pro absolventy, kompletní zaškolení v dané problematice.

Náplň práce:
Zpracování světelně technických projektů
Návrhy osvětlovacích soustav, řídících systémů, systémů nouzového osvětlení
Komunikace s architekty, investory, projektanty - ladění technických detailů
Technicko - obchodní servis

Nabízíme:
Práce na HPP
Zajímavou práci ve stabilní společnosti, v přátelském týmu lidí.
Odpovídající ohodnocení
Služební notebook, mobilní telefon
Nástup nejlépe ihned nebo dohodou
Místo pracoviště Praha 4 nebo Opava

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání nejlépe elektro-technické zaměření
Praxe není podmínkou, vhodné i pro absolventy
Komunikativní znalost AJ
Základní znalost programu AutoCad, znalost programů MS Office (Excel)
Trpělivost, samostatnost, komunikativnost
ŘP sk. B.
Znalost světelné techniky výhodou
detailnější znalost CAD výhodou
vyhláška 50 výhodou